FARMY FOTOWOLTAICZNE

Inwestycja we własną farmę fotowoltaiczną w chwili obecnej pozwala na zwrot z inwestycji w okresie od 4 do 5 lat!

Zobacz symulację zysków!

SPRAWDŹ

Kompleksowa obsługa projektów wielkoskalowych

1
DOŚWIADCZONY
DZIAŁ PROJEKTOWY
Dzięki wsparciu wykwalifikowanego działu projektowego wesprzemy Cię w stworzeniu projektu wielkoskalowej farmy fotowoltaicznej. Przeanalizujemy potencjał terenowy oraz dane meteorologiczne z najbardziej precyzyjnych programów. Pomożemy Ci zoptymalizować Twój projekt, aby uzyskać jak największą ilość energii z instalacji, wykorzystując programy do zaawansowanych obliczeń. Ich wyniki zostaną zebrane i przedstawione w raporcie produktywności.
2
STABILNOŚĆ
INWESTYCJI
Nasze magazyny o łącznej powierzchni 33.000 m2 posiadają zabezpieczone stany magazynowe. Produkowane przez nas systemy montażowe zaprojektowane zostały z myślą o farmach gruntowych oraz zyskujących na popularności, elektrowniach komercyjnych tworzonych na dachach magazynów i fabryk.
W ofercie posiadamy również konstrukcję dedykowaną do montażu większości modułów w orientacji poziomej, w ułożeniu wschód-zachód zwiększającej uzyski energii.
3
NAJNOWSZA
TECHNOLOGIA
Wykorzystujemy wyłącznie najnowsze oprogramowanie do tworzenia symulacji i wizualizacji oraz analiz 3D, zwiększające finansową opłacalność inwestycji i maksymalną produkcję energii.
ALL
4
OBRÓT
ENERGIĄ
Oferujemy możliwość rozliczania wyprodukowanej energii za pomocą spółki obrotu energią – KENO Energia - posiadającej koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Głównym przedmiotem działalności spółki jest handel hurtowy energią elektryczną na Towarowej Giełdzie Energii, ale również sprzedaż energii elektrycznej do klientów końcowych i zakup energii elektrycznej od wytwórców.

Symulacja zysków z farmy fotowoltaicznej

Inwestycja we własną farmę fotowoltaiczną w chwili obecnej pozwala na zwrot z inwestycji w okresie od 4 do 5 lat!

Kontakt

Paulina Stefańska
782 860 013
paulina.stefanska@keno-energy.com

Małgorzata Śledź
607 935 013
commercial@keno-energy.com

Tymoteusz Wieczorek
724 630 013
serwis@keno-energy.com