Centrum Szkoleniowe

Nasze Centrum Szkoleniowe pełni również rolę Akredytowanego Ośrodka UDT. Posiadamy nowoczesny, w pełni wyposażony kompleks szkoleniowy składający się z sali dydaktycznej oraz hali zawierającej makiety dachów przeznaczone do organizacji zajęć praktycznych. Szkolenia KENO umożliwiają zdobycie wiedzy oraz doświadczenia niezbędnego przed przystąpieniem do egzaminu Państwowego, czy codziennej pracy instalatora OZE.

Szkolenie OZE

Szkolenie przygotowujące do egzaminu na Certyfikowanego Instalatora OZE. Ukończenie kursu jest warunkiem koniecznym, aby zdobyć uprawnienia przyznawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Wybierając organizowane przez nas kursy, zdobędziesz teoretyczną oraz praktyczną wiedzę z zakresu doboru, montażu oraz modernizacji systemów fotowoltaicznych. Poznasz również obowiązujące przepisy, normy i zagadnienia niezbędne do wykonywania tego zawodu.

Zapisz się

Szkolenia przypominające

Kierowane do osób, które uzyskały już uprawnienia Certyfikowanego Instalatora OZE (UDT) i w związku z tym chciałyby przedłużyć ich ważność o kolejne 5 lat. Dedykujemy je również osobom, które chciałyby usystematyzować oraz utrwalić swoją wiedzę.

Zapisz się

Szkolenie produktowe

Organizowane są w ramach naszej współpracy z producentami. Ich autoryzowani przedstawiciele prowadzą szkolenia techniczno-sprzedażowe, które pozwolą Ci uzyskać aktualne oraz rzetelne informacje bezpośrednio od interesującej Cię marki. Dzięki temu poznasz nowe rozwiązania technologiczne, ofertę produktową oraz zalety i korzyści, jakie oferują ich produkty.

Zapisz się

Webinaria

Prowadzimy darmowe, certyfikowane szkolenia online z przedstawicielami najpopularniejszych producentów na rynku. Biorąc udział w webinariach zdobędziesz wiedzę techniczno-handlową oraz będziesz mógł zadać pytanie prowadzącemu w serii Q&A (pytania i odpowiedzi). Aby wziąć udział, dołącz do nas przez platformę Clickmeeting lub transmisję 🔴Live Facebook

Zapisz się