DOSTAWCA NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ DLA OZE

AKREDYTOWANY OŚRODEK SZKOLENIOWY UDT

10 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU OZE

SZKOLENIA Z ZAKRESU FOTOWOLTAIKI - WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I ZOSTAŃ CERTYFIKOWANYM INSTALATOREM OZE!


baner

KENO Systemy fotowoltaiczne - darmowa energia elektryczna

Jesteśmy czołowym dystrybutorem wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów do systemów PV. Naszym klientom dostarczamy tylko sprawdzone rozwiązania znanych marek. Nasza oferta obejmuje urządzenia cenionych, światowych firm: LG, SHARP,KDM oraz SMA. Dbamy o fachowy dobór systemów na potrzeby klienta indywidualnego jak i firm, przygotowaliśmy gotowe zestawy off-grid i coraz bardziej popularne on-grid. Naszym stałym partnerom zapewniamy kompleksową obłsugę, zaczynając od doboru systemów, przygotowaniu dokumentów dla zakładu energetycznego, kończąc na pomocy technicznej oraz nadzorem nad inwestycją.

KENODystrybutor inwerterów SMA

dystrybutor inwerterów smaJesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń firmy SMA - największego producenta inwerterów na świecie. W przypadku SMA sukces to: przywództwo technologiczne, niezrównane nowatorstwo, zaangażowane partnerstwo i doświadczenie międzynarodowe. Jest to jedyny na świecie producent, który może dostarczyć właściwy typ falownika do każdego typu modułu i każdej klasy mocy - od kilowatów po megawaty. Odnosi się to do zastosowań związanych z siecią zewnętrzną, jak również do pracy wyspowej i rezerwowej. Dzięki owocnej współpracy, na każdym szkoleniu dla instalatorów systemów fotowoltaicznych gościmy przedstawicieli firmy SMA, którzy prowadzą dodatkowe szkolenie produktowe, przedstawiając działalność i ofertę produktową firmy.

KENODostarczamy rozwiązania do systemów współpracujących z siecią jak i z akumulatorami (On-grid i Off-grid).

Firma Keno posiada w ofercie całą gamę urządzeń wykorzystywanych w instalacjach fotowoltaicznych, począwszy od pojedynczych modułów skończywszy na kompletnych systemach: off-gridowych (panele połączone z akumulatorami) jak i on-gridowych umożliwających odsprzedaż pozyskanej energii (połączone z siecią).

system fotowoltaiczny on-grid

System On-grid charakteryzuje się połączeniem paneli bezpośrednio z inwerterem. Koszt systemu On-Grid w przeliczeniu na watt mocy maksymalnej z reguły jest niższy niż w systemach Off-grid. Ma na to wpływ brak konieczności stosowania akumulatorów, których koszt w systemie Off-Grid może osiągnąć nawet 40% wartości całego systemu. Dodatkowo instalacja taka jest tańsza w utrzymaniu ponieważ nie ma potrzeby okresowej wymiany baterii magazynujących. Dzięki fizycznemu połączeniu z siecią, nadwyżki energii możemy odsprzedawać po bardzo atrakcyjnych stawkach lub wykorzystać na potrzeby własne.

system fotowoltaiczny off-grid

Systemy Off-Grid stosowane są głównie w miejscach gdzie nie ma dostępu do sieci, a zbyt kosztowne jest doprowadzenie sieci energetycznej. W systemach tych akumulatory stanowią magazyn energii, dzięki czemu możemy korzystać z energii słonecznej nawet nocą, przy braku odpowiedniego promieniowania słonecznego.

Zachęcamy do konsultacji z nami podczas kompletowania zestawu fotowoltaicznego, pozwoli to Państwu na unknięcie doboru niekompatybilnych elementów.